Привітання директора школи з Днем знань

Дата: 01.09.2020 10:56

Вітаю усю шкільну спільноту зі Святом знань!

Усім школярам бажаю успіхів у освітньому процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Я особливо вітаю першокласників!Ласкаво просимо до шкільної країни!Сміливіше знайомтеся з цим дивовижним світом знань і відкриттів. Світлий шкільний клас і перша вчителька чекають на вас.Нехай уроки будуть ненудними,книги-цікавими,шкільна дружба міцною!

Шановні батьки,бабусі і дідусі які з хвилюванням проводжали своїх діток сьогодні до школи! І вас зі святом!Нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам –терпіння.Нехай у вас завжди вистарчає на них часу,тепла та любові!

Теплі слова вдячності хочеться сказати вчителям.Саме ви допомагаєте школярам осягати науку,відкриваєте для них нове,пояснюєте незрозуміле.Тож будьте прикладом чуйності і принциповості.Ваш талант,терпіння,відповідальність-неодмінні умови успішного навчання.Нехай попереду у вас будуть нові плани,нові успіхи і досягнення!

Успіхів та здоровя всім, хто увійде сьогодні в гостинно відчинені двері нашої школи! 01.09.2020р.