STOP булінг !

"Скажемо насиллю "НІ"

Проблема  насильства в Україні на сьогодні гостра та актуальна.Саме тому 2 жовтня у Корналовицькій гімназії відбувся цікавий лекторій "Скажімо  насильству НІ".Школярам наголосили про їхні права,коли над ними чинять неправомірні дії.

11:12 02.10.2023

Тиждень протидії булінгу

Учні Корналовицької гімназії разом з практичним психологом Іриною Турлай взяли активну участь у Всеукраїнському тижні з протидії булінгу. Впродовж тижня були проведені правопросвітницькі заходи: тренінги,бесіди, відеоролики. Діти дізналися, що таке булінг, як відрізнити цькування від звичайного конфлікту та які види булінгу існують.  Ми намагалися показати, що булити не круто. Круто – проводити разом час і бути дружними.

11:16 29.09.2023

Міжнародний день протидії булінгу

У нашій гімназії відбулося низка заходів до Міжнародного дня протидії булінгу. Учасники освітнього процесу змогли порівняти чим ми відрізняємося один від одного, проте зробили висновок, що хоч ми різні, але ми надто схожі і кожен з нас є індивідуальністю. Розповідали, які є види булінгу та чим вони відрізняються один від одного, переглядали відео із ситуаціями булінгу, обговорювали їх.

13:46 04.05.2023

Корисні зустрічі!

Сьогодні у Корналовицькій гімназії відбулася зустріч начальника СЮП ВП Самбірського РВП Пукаляк Ольги Андріївни ,ПОГ Новокалинівської ТГ  Васьківа Андрія Ігоровича із здобувачами освіти  та вчителями. Основну увагу було зосереджено на профілактиці щодо попередження випадків булінгу серед  учасників освітнього процесу,а також на правилах поведінки у навчальному закладі.

08:57 15.02.2023

16 днів проти насилля!

Учні нашої гімназії разом з практичним психологом Іриною Турлай приєдналися до участі в Міжнародній акції «16 днів проти насилля». Проведено низку тематичних виховних заходів, бесід та занять,які сприяли вихованню людяності, відповідальності, поваги до гідності іншої людини та переосмислення цінностей.

09:30 25.11.2022