Небезпека Інтернет ігор

Дата: 09.10.2020 11:48
Кількість переглядів: 70

Для сучасних дітей та підлітків мережа Інтернет – це не просто віртуальна реальність, а повноцінна частина їхнього життя, де вони навчаються, вибудовують відносини та відчувають себе частиною спільноти. Проте саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки для дітей, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров"я та майбутнього. Саме тому практичним психологом ( Турлай І.П)проведено виступ перед учнями 6-7 класів" Небезпека Інтернет ігор".Під час виступу учнів ознайомлено з правилами поведінки в Інтернеті, про загрози ,які можуть спіткати користувачів Інтернету та безпеку виникнення залежності від комп'ютерних ігор.