Голодомор. Україна пам'ятає!

Дата: 27.11.2020 13:10
Кількість переглядів: 75

27 листопада з метою виховання поваги до історичного минулого України, рідного народу та вшанування пам'яті жертв того страшного лихоліття вчителем історії Гавриляком Й.Є. показано документальний фільм "Невідома Україна.Неповна воля".Учні перегорнули сумні сторінки історії України,на яких кривавим і чорним вписані слова  "голод" ,"голодомор" та хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлих 1932-1933 років . ПО  оформлено інформаційний куточок "Голодомор 1932-1933рр."з фотоматеріалами тих жахливих подій. У шкільній бібліотеці організовано виставку фотоматеріалів та публіцистичної літератури "У пам'яті свіча не згасне..."  Класними керівниками проведені години пам'яті і скорботи "Голодомор 33-го - біль душі і пам'ять серця" та ознайомлено учнів школи з проведенням Всеукраїнської акції "Запали свічку пам'яті".