"У країні дитячих мрій"

Дата: 11.03.2024 13:22

Тиждень початкових класів
День перший «У країні дитячих мрій»

11 березня у Корналовицькій гімназії розпочався Тиждень початкових класів під яскравою назвою «Кольоровий дивосвіт». Кожен день тижня присвячений певному кольору та має свою тематику. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходитимуть в рамках тижня, розвиватимуть творчість школярів, навчатимуть їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.
 Понеділок видався сонячним і яскравим, адже він жовтий.  Жовтий колір – це колір світла, знань, інтелекту; колір сонця, радості і оптимізму. В цей день учні ділилися своїми мріями. Мрії маленьких гімназистів, записані на сонячних промінчиках, мали можливість прочитати всі бажаючі. Також учні малювали малюнки, у яких відобразили своє бачення навколишнього світу. Так у нашій гімназії з’явилася дитяча малюнкова галерея. А ще школярики залюбки гралися, надували повітряні кульки, пригощалися жовтими фруктами, посміхалися. День минув швидко і весело.