"Ми різні - в цьому наше багатство,ми разом - в цьому наша сила"

Дата: 26.04.2024 14:41
Кількість переглядів: 67

Добіг кінця Тиждень психології в Корналовицькій гімназії , який проходив з 22.04 по 26.04  під девізом " Ми різні - в цьому наше багатство,ми разом- в цьому наша сила"     В рамках Тижня було проведено ряд заходів: година психолога " Іскорки доброти"(1-2 клас),"Пізнаю себе "(3-4 клас)," Що таке щастя?(7- 8 клас). Цікавими були  конкурси "Найкмітливіший"для учнів 5 класу  та "Психологічна вікторина" (6 клас).З великим задоволенням учасники  освітнього процесу брали участь у  релаксаційних та дихальних вправах для зняття напруги.А учні 9 класу взяли участь у виготовленні інформаційного бюлетеня"Як залишатися спокійним".

Тиждень психології допоміг усім учасникам краще пізнати себе, свій внутрішній світ, свої емоції, переживання.  Неодмінними супутниками творчого процесу стали гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки.