Цікавий набір "Фантазер"

Дата: 07.12.2020 19:23
Кількість переглядів: 137

При організації інклюзивного навчання важлива кожна деталь.Школа має зробити так,щоб кожна дитина з особливими освітніми потребами  відчула себе на заняттях затишно і комфортно .Важливу роль у цьому процесі  відіграє матеріально-технічна база .Стараннями Новокалинівської міської ради наша школа отримала модульний набір "Фантазер". Він призначений для розвитку просторового мислення дітей. Модулі дозволяють створити ігрове середовище,забезпечуючи дітям розвиток,навчання і спілкування.За допомогою легких елементів можна побудувати різні конструкції,використовувати  їх для гри,відпочинку і навчання.Сьогодні ми отримали такий модуль,що буде використовуватися у 2 класі.Адміністрація Корналовицького НВК висловлює щиру вдячність Новокалинівському міському голові Юзвяку Б.О.та начальнику відділу освіти Ковталюк А.В.за отриманий модульний набір "Фантазер".