День захисника Вітчизни

02.12.2015 р. з нагоди Дня захисника Вітчизни класним керівником Корналовицької СЗШ I - III ст. Турлай І.П. проведений урок мужності "На варті миру й свободи". Відбулася зустріч з військовослужбовцем із військової частини Новокалинова Турлай Володимиром  Осиповичем. Він розповів про особливості військової служби, про солдатські будні.

09:45 02.12.2015

Вшанування пам'яті невинних жертв Голодомору

На знак вшанування пам'яті  невинних жертв Голодомору у п'ятницю 27.11.2015 року, у Корналовицькій СЗШ I - III ст. проведено лінійку - реквієм, яка символізує нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів страшним злочином комуністичного режиму проти Українського народу.

09:45 27.11.2015

Українські вечорниці

В рамках Концепції національно-патріотичного виховання 25.11.2015 р. у Корналовицькій СЗШ І-ІІІ ст. відбувся виховний захід «Краса і величність українських вечорниць». Пріоритетним напрямом є формування в учнів національної свідомості, патріотизму, любові до рідної землі, до українських традицій, звичаїв та обрядів.

09:45 27.11.2015

Тиждень правової освіти та громадянського виховання

З 16 по 20 листопада 2015 року у початкових класах Корналовицької СЗШ І – ІІІ ступенів проходив тиждень правової освіти та громадянського виховання.     Протягом тижня учні мали змогу разом із казковими персонажами помандрувати у правовий світ;  взяти участь у творчому ігровому проекті «Я і мої права»; у живій, цікавій, невимушеній грі продемонструвати свої правознавчі знання на практиці

09:45 22.11.2015

Осінній бал

Осінь-найчудесніша,найкраща,наймальовничіша пора року.Осінні вбрання дерев радують око та прикрашають пейзаж навколо.У святі брали участь учні 7-9 класів.Дівчата із задоволенням брали активну  участь у різноманітних конкурсах.

09:45 27.10.2015

Тиждень трудового навчання

У Корналовицькій СЗШ пройшов тиждень трудового навчання з 19.10-23.10. Виставка найкращих робіт виготовлених на уроках трудового навчання і вихованцями гуртка "Умілі руки". А також було проведено різноманітні,цікаві конкурси,змагання.

09:45 27.10.2015