Екскурсія визначними місцями Самбірщини.

Музей- це місце, де зустрічаються сьогодення і минуле.Коли проходиш по його залах ,то відчуваєш, як дух часів,що пішли,наповнює тебе.    01 лютого 2017 року учні 7 класу,класний керівник Огар Г.Л.,голова батьківського комітету Буньо Т.В. завітали до музею П. Сагайдачного  .    Учні мали задоволення послухати цікаву екскурсію з історії краю у виконанні директора музею Богдана Сидора.    У м.Самборі відвідали історико - етнографічний музей ''Бойківщина''. Всі ми були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з багатьма поколіннями людей,що жили упродовж століть на нашій рідній землі і створювали її красу.Наприкінець учні  оглянули зоопарк  ПП'' Білаки''.

15:10 02.02.2017

Вечір пам'яті " Герої Крут - для нащадків взірець ".

30.01.2017 р. у Корналовицькому НВК класним керівником Турлай І.П. і учнями 8 класу проведено вечір пам'яті " Герої крут - для нащадків взірець ", мета якого вшанувати пам'ять юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами.

15:10 31.01.2017

"Народні символи України".

27.01.2017 р. класний керівник 7 класу Огар Г.Л. провела виховну годину "Народні символи України". Галина Леонівна розповіла про найдорожче серцю кожної людини - Батьківщину. Ознайомила учнів з народними традиціями та звичаями українського народу. Ілюстраціями до виховної години були батьківська хата, материнська пісня, святий хліб, вишитий рушник, червона калина, засмучена верба, дивовижна писанка, вічний своєму краю лелека та інші.

14:43 28.01.2017

" Пам'яті героїв Крут".

27.01.2017 р. в Корналовицькому НВК шкільним бібліотекарем Буньо Т.В. проведено книжкову виставку " Пам'яті героїв Крут".

10:39 28.01.2017

Круглий стіл до "Всесвітнього дня без Інтернету"

25.01.2017 р. у Корналовицькому НВК практичним психологом Турлай І.П. і соціальним психологом Гриб Г.М. було проведено круглий стіл до "Всесвітнього дня без Інтернету" з учнями 5-6 класів. Метою якого було ознайомити учасників про ризики спілкування в Інтернеті та знаннями про правила безпечного спілкування. Учні брали активну участь у складанні правил безпечного спілкування в мережі Інтернет.

10:39 26.01.2017

День у гостиному Дрогобичі.

Сьогодні, 10 січня 2017 року, на біологічному факультеті Дрогобицького педуніверситету імені Івана Франка відбувся обласний науково-методичний семінар, на якому розглянули питання:

10:39 11.01.2017

Свято наближається.

Різдвяні свята для багатьох найулюбленіші і довгоочікувані дні в році, тому готуються до них задовго до їх початку. В Корналовицькому НВК учні брали активну участь в оформленні класних кімнат до новорічних свят. Діти із задоволенням прикрасили класи ялинками , гірляндами, витинанками, сніжинками та різноманітними новорічними прикрасами.

10:39 31.12.2016