Всесвітній день читання вголос

Книжка - то криниця, дна в якій немає, Там ідеї, думи і людські знання. Той стає розумним, хто книжки читає, Він в житті не бродить сліпо, навмання. Сьогодні відзначаємо цікаве і доволі молоде свято - Всесвітній день читання вголос.

16:52 07.02.2024

"Відкритий Безпечний Світ Інтернету"

Учні 5-7 класу під керівництвом педагога- організатора Ірини Лишак та практичного психолога Ірини Турлай  взяли участь у проведені ГРИ «ВІДКРИЙ БЕЗПЕЧНИЙ СВІТ ІНТЕРНЕТУ» до Дня безпечного Інтернету.

11:40 06.02.2024

Стрітення Господнє

2 лютого увесь  християнський світ відзначає Стрітення Господнє. В цей день Діва Марія та Йосип принесли до храму маленького Ісуса,якого дуже довго чекав старий Симеон.За народними повір'ями ,в цей час зима зустрічається з літом . Сьогодні учні з класу Корналовицької гімназії мали можливість ознайомитися з історією свята,народними традиціями, прикметами.З приходом весни все оживає.І тому ми в очікуванні на добрі зміни в житті нашої країни.

11:40 02.02.2024

"Урок безпечного поводження з газом"

З метою оволодіння учнями знань,умінь,навичок стосовно створення і підтримки безпечних умов життя і діяльності людини у повсякденному житті 30 січня вчителем основ здоров'я Галиною Огар з учнями 5-6 класів проведено "Урок безпечного поводження з газом".

12:34 30.01.2024

Бій під Крутами

29 січня Україна відзначає День захисників під Крутами .106 років тому старшокласники та студенти стали у смертельний бій з російським ворогом на захист України.Вони віддали свої серця на вівтар свободи і перемоги рідної держави. Сьогодні здобувачі освіти Корналовицької гімназії мали змогу порівняти події минулого і сьогодення ,якою страшною ціною дається перемога і незалежність нашій країні.

14:03 29.01.2024

День Соборності України

День Соборності України - день,що символізує нашу єдність.Нехай кожен з нас збереже  силу духу, бадьорість та пронесе крізь своє життя любо до нашої многостраждальної України.

13:25 22.01.2024

Засідання педагогічної ради

15 грудня відбулося засідання педагогічної ради, на якому підбились підсумки І семестру 2023-2024 навчального року.

19:20 15.12.2023