Екскурсія до осіннього лісу

Сьогодні учні 5,8-9класів спільно зі своїми класними керівниками (Турлай І.П.,Веретеннікова Н.І.,Огар Г.Л.,) ходили на екскурсію до лісу.До чого ж гарний осінній ліс!.У лісі панує особлива атмосфера.Діти пригадали правила поведінки в лісі, техніку безпеки біля вогнища,захоплювалися красивими пейзажами. Усі разом відпочивали,обідали на природі,грали рухливі ігри,спілкувалися.Ця мандрівка запам'ятається їм на довгий час.

13:46 13.09.2023

Всесвітній день чистоти

Самоорганізовуючись навколо збереження довкілля,кожен із нас може зробити свій вклад у цю благодійну справу - взяти участь у сортуванні сміття,в озелененні прилеглої території,місць загального користування.Саме тому Корналовицька гімназія закликає школярів,батьків,усіх бажаючих долучитися до проведення акції 16 вересня 2023р.Не будьте байдужі!!

12:45 12.09.2023

"Увага!Діти на дорозі".

11 вересня у рамках місячника безпеки дорожнього руху "Увага!Діти на дорозі!" з учнями 9 класу(класний керівник Галина Огар) проведено тематичний урок: "Безпека дорожнього руху - це життя". Учні підготували повідомлення про статистику дорожньо- транспортних пригод та їх причини.Обговорювали ситуації,які призводять до травматизму.

14:34 11.09.2023

Міжнародний день грамотності

До Міжнародного дня грамотності у нашій гімназії  проведено захід "Хвилинки грамотності", на якому учні відчули внутрішню потребу постійного вдосконалення мовної культури.

17:03 08.09.2023

День фізичної культури і спорту

З метою популяризації здорового способу життя у Корналовицькій гімназії з 5 вересня по 8 вересня 2023року проведено заходи до Дня фізичної культури і спорту. Під час проведення запланованих  заходів діти розвивалися як фізично так і розумово. Всі учні гімназії із задоволенням брали активну участь у заходах. Тиждень був насичений, цікавий та змістований.

14:03 08.09.2023

Україна буяє в осінніх барвах.

Милування красою природи восени надихає людину,дарує особливий настрій.Всюди можна спостерігати буяння яскравих барв,яке гідне пензля художника.Чари осінніх квітів та багатство городини сьогодні прикрасило подвір'я Корналовицької гімназії.

13:58 08.09.2023

"Увага!Діти на дорозі".

Сьогодні учні 1 класу (класний керівник Зельман О.М.)розпочали місячник "Увага!Діти на дорозі "

12:07 08.09.2023

"Funny numbers"

Вихованці групи "Калинка" на занятті англійської мови цікаво вивчали цифри та відправляли їх у подорож на потязі.

18:11 07.09.2023

Вибори Голови учнівського парламенту.

Сьогодні у Корналовицькій гімназії відбулися вибори Голови учнівського парламенту.За підрахунком голосів обрали ученицю 9 класу Отоку Анастасію.

15:41 06.09.2023