Проєкт "Моє село"

Проєкт "Моє село". Робота над проєктом-це творчість учнів, яка розвиває мислення, спостережливість, вміння висловлювати свої думки. Сьогодні учні 2 класу, вчитель Тетяна Унятицька, працювали над створенням проєкту "Моє село". Діти збирали інформацію про походження села, історичні та культурні пам'ятки, матеріал оформили у вигляді колажу.

15:48 08.11.2023

Засідання педагогічної ради

30 жовтня 2023 р. у Корналовицькій гімназії відбулося засідання педагогічної ради, на якому розглянуто питання про схвалення вимог до оцінювання педагогічної діяльності вчителів, які атестуються, про здійснення самооцінювання закладу освіти за напрямом "Управлінська діяльність" у 2023-2024 н.р., внесено зміни до структури року, а також обговорено підсумки І туру Всеукраїнських учнівських олімпіад та формування регіонального замовлення на підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти у 2024 році.

20:52 30.10.2023

Всеукраїнський радіодиктант

Корналовицька гімназія єдналася з українською спільнотою в написанні Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності "Дороги України". Ми любимо свою рідну мову, цінуємо та пишаємось нею!

14:40 27.10.2023

Всесвітній день здорового харчування

Всесвітній день здорового харчування. Сьогодні учні 2 класу (учитель Тетяна Унятицька)в ході проведення ранкової зустрічі,  дійшли висновку, що правильне харчування- перший ключ до здоров'я і доброго самопочуття, без яких важко досягнути максимальної працездатності.

14:09 16.10.2023

Всесвітній день хліба

Хліб один з найпопулярніших продуктів у світі, без якого не обходиться жоден день нашого життя. Тому не дивно, що у нього є і своє свято - Всесвітній день хліба, яке відзначається щорічно 16 жовтня. Класним керівником 8 класу,Веретенніковою Наталією, проведено інформаційну годину "Хліб - усьому голова", на якій учні обговорили про бережливе ставлення до хліба та шанування роботи трударів-хліборобів.

11:51 16.10.2023

"Дбаємо про пернатих"

18:34 13.10.2023

"Всеукраїнський урок єдності"

Сьогодні учні Корналовицької гімназії переглянули телевізійний урок "Всеукраїнський урок єдності", задля розширення своїх знань на тему дезінформації та маніпуляції.

13:50 06.10.2023

Урок доброти

В рамках міжнародного дня захисту тварин, з учнями 6 класу ( класний керівник Калинич Т. М.) проведено бесіду. Учні розповідали про своїх годованців, про те як піклуються та доглядають їх. І зрозуміли, коли навчишся поважати тварин , ти навчишся поважати людей.

13:32 06.10.2023