"Миколай ,ти до нас завітай!"

Цієї ночі, коли усі поснули, до усіх малят на золотих санях з великим мішком подарунків завітав Святий Миколай. Та не все так просто. Приємна несподіванка від Святого чекала зранку наших діточок у гімназії. Щасливі обличчя, милі усмішки, море емоцій можна було сьогодні бачити у кожному класі.

13:34 06.12.2023

День людей з обмеженими фізичними можливостями

3 грудня відзначається День людей з обмеженими фізичними можливостями.Здобувачі освіти Корналовицької гімназії познайомилися із відомими особистостями - паралімпійцям.Дізналися як правильно спілкуватися з людьми,які мають обмежені фізичні можливості .Пам'ятаймо,що всі ми різні,а права у нас-одні.

14:51 04.12.2023

I етап "Шкільних ігор"

З метою рухової активності та спорту у Корналовицькій гімназії проведено заходи І етапу " Шкільних ігор".

11:55 01.12.2023

"Молодь проти СНІДу"

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учні 8-9 класів нашої гімназії взяли участь у  акції “Червона стрічка”, а також у вікторині " Молодь  проти СНІДу"

09:55 01.12.2023

"Насиллю-НІ!"

У межах акції "16 днів проти  насильства" практичним психологом Іриною Турлай проведено тренінгове заняття " Насиллю -Ні!"   Під час заняття була активізована практична діяльність з метою посилення інформаційно-просвітніцької роботи, яка направлена, в першу чергу, на збільшення знань про всі форми насилля.

17:32 30.11.2023

"Голодомор -біль,що ніколи не згасне в серцях українців"

"Голодомор-біль, що ніколи не згасне в серцях українців" Щороку в четверту суботу листопада в Україні згадують жертв Голодомору 1932-1933рр., адже ці трагічні сторінки в історії нашого народу відгукуються болем у душі кожного небайдужого до подій того часу. З учнями 3 класу(вчитель Наталія Наконечна) було проведено підсумковий урок "Голодний дух" з теми "Чарівні перетворення" з інтегрованого курсу ЯДС. На уроці учні переглянули відео "Ти приніс мені яблуко?",  яке нагадало про загиблих від Голодомору дітей , виготовили обємну свічку пам'яті, а також створили колективне панно "Трагедія незнищенної волі".

18:50 24.11.2023

Батьківські збори

З 20.11по 24.11.2023р у Корналовицькій гімназії відбулися класні батьківські збори 1-9класів.Головні питання ,які обговорювались: підсумки навчання за I семестр;  профілактична робота щодо булінгу; профілактика ГРВІ ; а також питання щодо покращення особистої кібербезпеки.

13:59 24.11.2023

День пам'яті жертв Голодомору

Щорічно Україна відзначає трагічну сторінку нашої історії Голодомор у четверту суботу листопада. Вчителем історії Людмилою Струс з учнями 5-9 класів було проведено урок до Дня пам‘яті жертв Голодомору. Здобувачів освіти ознайомили із жахливими подіями 1932-1933рр. Хто не пам‘ятає минулого, той не заслуговує на майбутнє!

12:05 24.11.2023

Акція "Смілива гривня"

Корналовицька гімназія долучилася до акції "Смілива гривня". Разом до перемоги!

11:24 24.11.2023

"Що у тебе в середині?"

"Що у тебе всередині?" - тема підсумкового уроку з інтегрованого курсу ЯДС. В ігровій формі четвертокласники (учитель Світлана Янушевич) повторювали та закріплювали назви та функції основних внутрішніх органів тіла людини; розвивали аналітичне, логічне і асоціативне мислення.

12:37 23.11.2023