Шевченко – це Україна. Україна – це Шевченко!

Шевченківські урочистості – Дні пам’яті Великого Кобзаря – крокують українською землею, крокують світом, де живе незгасна людська пам’ять про Великого сина України.     З нагоди відзначення 206-річниці з Дня народження Тараса Шевченка у школі під керівництвом педагога-організатора Огар Г. Л., вчителів української мови та літератури Мадараш М. М., Турок М. І. відбулося свято «Вінок слави Кобзареві». Глибокого емоційного  забарвлення заходу надало чудове виконання пісень Т. Шевченка працівниками культури Новокалинівської ОТГ Писар С. В., Вачинича В. Р., Гнатишак Г. М.

22:04 11.03.2020

8 березня у групі "Калинка"

Діти дошкільної групи «Калинка» разом  із своїм вихователем Оксаною Юзьвяк підготували вітальні листівки для мам до свята 8 березня.

22:04 06.03.2020

«Тварини – наші друзі»

02 березня у дошкільній групі «Калинка»(вихователь Юзьвяк О.І.) до ІІ Всеукраїнського дня доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» було проведено тематичне заняття «Тварини – наші друзі» із супровідною мультимедійною презентацією .

22:04 03.03.2020

На гостини до Лесі Українки

В дошкільній групі «Калинка» вихователь Юзьвяк О.І. провела цікаве заняття «На гостини до Лесі Українки». Діти пригадали вірші поетеси, переглядали презентацію про життя та творчість Лесі Українки, обіграли казку «Три метелики».

22:04 26.02.2020

«Свято Стрітення»

14 лютого у дошкільній групі «Калинка» було проведено заняття   «Свято Стрітення».  В ході заняття узагальнено знання дітей про звичаї і обереги  України; діти закріпили святкування Стрітення через пісню, ігри, знання про ознаки зими і весни.

22:04 17.02.2020