Нова окраса у нашій школі

В Корналовицькому НВК оновлені крісла для актової зали.За це дякуємо Новокалинівській міській раді,міському голові Юзвяку Б.О.та Каркач Я.І.

10:07 10.09.2020

День Грамотності

Сьогодні учні відзначають Міжнародний день грамотності випуском стіннівок,декламацією поезій та написанням диктанту.

09:25 08.09.2020

"Для малят садок -це свято"

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у дошкільних навчальних закладах. Він ясним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців групи «Калинка», запрошуючи їх до дитячого садочка. Новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, де  у гості завітав Клоун ,який  розважав малечу різними конкурсами та веселими танцями .

16:01 01.09.2020

"Привіт,любий садок"

Сьогодні дошкільна група "Казка" Корналовицького НВК , радісно зустріла своїх малят.Перший день осені подарував дітворі чудове знайомство ,нові враження та хороший настрій.Бажаємо малечі казкового дитинства та доброго здоров'ячка.

16:01 01.09.2020