«Як живуть рослини восени».

Трудове навчання в інтегрованому курсі ЯДС у 1 класі. Тема уроку «Як живуть рослини восени». Здобувачі освіти намагалися відтворити зміни у рослинному світі з настанням осені, а саме: відобразити характерні ознаки дерев у жовтні місяці. Їм це вдалося.

07:26 01.10.2020

День Європейських мов

Європейський день мов - свято,що відзначається в країнах Європейського Союзу щорічно 26 вересня.Його виникнення повязане з тим,що нове тисячоліття ЮНЕСКО оголосило століттям поліглотів.І в перший рік 21 століття сталося і перше святкування "Європейського дня мов ".

16:41 28.09.2020

Ми- "Стиляги"

Сьогодні у групі "Калинка" відбулося святкування Дня Дошкілля у стилі "Ми- Стиляги ".Діти брали активну  участь у змаганнях з перешкодами ,щоб спекти святковий торт.Родзинкою свята став танець Рок-н-рол.

13:40 25.09.2020

У групу "Казка" на свято завітала Білосніжка

Сьогодні до малюків групи "Казка"Кораловицького НВК завітала Білосніжка,щоб привітати малят з Днем Дошкілля.Казкова героїня веселила малят веселими таночками та захоплюючими іграми.Діточки побували в хатинці Білосніжки,де вона пригостила малят смачними гостинцями.

12:40 25.09.2020

Чарівні їжачки

Ось із такими чарівними їжачками подружилися сьогодні учні 1 класу Корналовицького НВК.Здобувачі освіти під час виконання роботи дізналися багато цікавого про життя "колючих" друзів.

18:08 24.09.2020

Цікава математика

1 клас. Математика в інтегрованому курсі ЯДС. Закріплюємо поняття: попереднє і наступне число, вправляємося у порівнянні чисел, складанні виразів за малюнками.

20:53 23.09.2020

Ми за Мир

21 вересня Міжнародний День Миру, як день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього. Учні взяли участь в акції «Голуб миру», прикріпивши на карті України символічних голубів, які принесуть мир та спокій нашій Батьківщині, припинять кровопролиття та страждання тисячі українців. Діти сподіваються, що ці голуби повернуть додому батьків, синів, братів і спокій запанує в душах і серцях людей . У цей день відбулася виставка осінніх композицій «Хай мир панує на Землі» де учні разом із своїми наставниками показали свою творчість та креативність.

15:56 22.09.2020

Жорстокість,що зашкалює.

У останній день тижня з протидії булінгу учні 9 класу переглянули відеоролик "Жорстокість,що зашкалює",а також отримали цікаву та корисну інформацію від практичного психолога про проблему булінгу в учнівському середовищі  під час лекції.Одержали пам'ятку про те,як захистити себе і своїх друзів від булінгу, дізналися про свої права,обов'язки.  Кожен бажаючий мав можливість висловити власну думку та свій погляд на дану проблему.Бути гарною людиною-це добра звичка ,і прищеплювати її треба змалечку.

15:36 18.09.2020

Вчимося казати ні!

У четвертий день тижня з протидії булінгу практичним психологом Турлай І.П. з учнями 5-6 класів проведено тренінгове заняття "Вчимося казати ні",на якому учні навчилися відстоювати свою власну думку й протистояти тиску з боку кого б це не було.

13:00 17.09.2020

Зупинимо булінг!

16.09.2020р. під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Беци Н.І. відбувся конкурс малюнків "Зупинимо булінг разом" ,в ньому взяли участь учні 5-8 класів.

21:46 16.09.2020